دکتر شریف نجفی

دکتر شریف نجفی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

دکتر شریف نجفی هستم، بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی در سال ۱۳۸۲، وارد رشته تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی شده و در سال ۱۳۸۵ با کسب بورد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدم. از آذرماه ۱۳۸۵ بعنوان هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش، کار آموزشی-پژوهشی و درمانی در این رشته را شروع کردم و حاصل چهارده سال فعالیت؛ مشارکت در آموزش ۵۰ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، تالیف ۳ کتاب، ۳۵ مقاله داخلی و خارجی، سی سخنرانی در کنگره ها و سمینارهای سراسری و کشوری است.

کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی اغلب روی چه درمانهایی تمرکز دارد؟

تمرکز ما در کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی که در غرب تهران واقع شده است بر درمانهای غیر جراحی بیماری‌های عضلانی اسکلتی بویژه ستون فقرات و زانو است.

کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی در کدام شهر و کدام منطقه شهر قرار دارد؟

کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی در شهر تهران و در غرب تهران می باشد، مراجعه کنندگان محترم می توانند برای مراجعه به کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی از مسیرهای:
۱- میدان دوم صادقیه – بلوار فردوس شرق – بین خیابان قبادی و سلیمی جهرمی – پلاک۱۲۱ – واحد۲
۲- خیابان آیت اله کاشانی – بلوار فردوس شرق – بین خیابان قبادی و سلیمی جهرمی – پلاک۱۲۱ – واحد۲
۳- بزرگراه شهید ستاری – بلوار فردوس شرق – بین خیابان قبادی و سلیمی جهرمی – پلاک۱۲۱ – واحد۲
مراجعه نمایند.

چه بیماری هایی توسط طب فیزیکی و توانبخشی قابل درمان هستند؟

اغلب بیماری‌های کمر و گردن مثل بیرون زدگی دیسک، آسیب سیاتیک، تنگی کانال نخاعی و آرتروز نیاز به جراحی ندارند و با درمانهای طب فیزیکی قابل معالجه هستند. مثلا یک کمردرد یا گردن درد شدید با چند جلسه درمان دستی، بهبودی قابل توجهی پیدا می کند؛ زانو درد مزمنی که با فعالیت روزانه شما تداخل پیدا کرده، با اصلاح اختلالات ساختاری و تقویت عضلات زانو قابل درمان است و یک تاندونیت حاد شانه با یک تزریق موضعی کاملا از بین می رود.

درمان مناسب فقط با تشخیص دقیق میسر است. بنابراین قبل از شروع درمان، شرح حال و معاینه بالینی کامل از بیماران بعمل آمده و در صورت لزوم از روش های پاراکلینیک از جمله نوار عصب و عضله استفاده می کنیم تا وضعیت بیمار مشخص شده طرح درمانی مناسبی ارائه شود. همه این داده ها در پرونده الکترونیک بیمار ثبت می گردد. در طی همه این مراحل تشخیصی-درمانی، بیماران از طریق تلفن‌های ثابت، موبایل و تلگرام می توانند با پزشک معالج خود ارتباط برقرار نمایند. ارتباط مناسب و همیشگی بیمار و پزشک در درمان بیماری‌های مزمن نقش مهمی را ایفا می کند.

امیدوارم با آگاهی و دانش نسبت به بیماری‌های عضلانی اسکلتی از سلامت بیشتری برخوردار باشید.

دکتر شریف نجفی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ، دکتر شریف نجفی

در سایت دکتر شریف نجفی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و دانشیار دانشگاه ، عضو انجمن جهانی طب فیزیکی و توانبخشی، مقالات مفید در رابطه با طب فیزیکی را مشاهده نمایید. همچنین درصورت نیاز به ویزیت با دکتر شریف نجفی می توانید از طریق بخش تماس با ما وب سایت دکتر شریف نجفی، ارتباط برقرار نمایید و آدرس کلینیک تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی را مشاهده نمایید.

آدرس مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی

فلکه دوم صادقیه – بلوار فردوس شرق – نرسیده به خیابان سلیمی جهرمی – پلاک ۱۲۱ – واحد ۲

تلفن مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی

۴۴۰۱۶۱۴۲ – ۴۴۰۵۸۷۶۳

۰۹۹۰۱۱۶۰۳۵۴

وب سایت دکتر شریف نجفی

www.dr-najafi.com

مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی در شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام دکتر نجفی

صفحه اینستاگرام دکتر نجفی

   

کلمات کلیدی:

دکتر شریف نجفی , متخصص طب فیزیکی خوب در تهران , بهترین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی , متخصص طب فیزیکی شرق تهران , متخصص طب فیزیکی غرب تهران , کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی , کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی غرب تهران , فوق تخصص طب فیزیکی , طب فیزیکی چیست؟

question