کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند

کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند

براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی: کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند

کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند ، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند.

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت می گوید پیام های متناقض از سوی رهبران کشورها، مردم را گمراه و موجب ناکامی در مبارزه با کووید ۱۹ شده است. دکتر تدروس آدهانوم گفته اگر دولت ها اقدامات جدی نکند وضعیت همه گیری ویروس کرونا بدتر و بدتر خواهد شد.

 

کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند

🔹سازمان جهانی بهداشت همچنین هشدار داده که هنوز به لحاظ علمی معلوم نیست که بهبودی پس از ابتلا به ویروس جدید کرونا به نوعی ایمنی در برابر ان ختم می شود و اگر هم چنین اتفاقی افتاد، این ایمنی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

🔹در همین حال، روز دوشنبه، ۱۳ ژوئیه، نتایج یک تحقیق که در دانشگاه کینگ کالج لندن انجام گرفته نشان می دهد که ایمنی ایجاد شده در برابر ویروس جدید کرونا می تواند عمر کوتاهی داشته باشد.

🔹محققان دانشگاه کینگ کالج لندن ۹۶ نفر را که پس از ابتلا به کووید۱۹ بدن آنها پادتن (آنتی بادی) مقابله با ویروس جدید کرونا را تولید کرده بود زیرنظر گرفتند تا ببینند طی هفته ها و ماه های پس از بهبودی، تا چه حد ایمنی بدن آنها در برابر ویروس کرونا موثر باقی می ماند.

🔹نتایج این تحقیق نشان داده که اگرچه تقریبا همه این شرکت کنندگان در بدن خود پادتن قابل رهگیری تولید کرده بودند که قادر بود ویروس جدید کرونا را خنثی یا متوقف کند، سطح این ایمنی و موفقیت پادتن ها ظرف سه ماه شروع به تنزل کرد.

🔹روز دوشنبه، ۱۳ ژوییه، کارشناسان حاضر در کنفرانس خبری سازمان جهانی بهداشت همچنین گفتند که شواهد نشان می دهد کودکان زیر ۱۰ سال در سطح بسیار متوسطی از این ویروس متاثر می شوند اما کودکان بالای ۱۰ سال عوارض متوسطی شبیه بزرگسالان از خود نشان می دهند.

🔹به گفته این کارشناسان این که کودکان تا چه حد در شیوع ویروس دخالت دارند هم به نظر خیلی کم می آید اما هنوز ابعاد دقیق و علت آن مشخص نشده است

 

 

 

 

کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ، دکتر شریف نجفی

در سایت دکتر شریف نجفی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و دانشیار دانشگاه ، عضو انجمن جهانی طب فیزیکی و توانبخشی، مقالات مفید در رابطه با طب فیزیکی را مشاهده نمایید. همچنین درصورت نیاز به ویزیت با دکتر شریف نجفی می توانید از طریق بخش تماس با ما وب سایت دکتر شریف نجفی، ارتباط برقرار نمایید و آدرس کلینیک تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی را مشاهده نمایید.

 

 

 

آدرس مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی

فلکه دوم صادقیه- بلوار فردوس- نرسیده به خیابان سلیمی جهرمی پلاک ۱۲۱ – واحد ۲

تلفن مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی

۴۴۰۱۶۱۴۲-۴۴۰۵۸۷۶۳

موبایل دکتر شریف نجفی کلینیک تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی

۰۹۹۰۱۱۶۰۳۵۴

وب سایت دکتر شریف نجفی

www.dr-najafi.com

مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی در شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام دکتر شریف نجفی

صفحه اینستاگرام دکتر شریف نجفی

 

کلمات کلیدی:

کشورها در مسیر غلط مبارزه با کرونا قرار دارند , کرونا , ویروس کرونا , coronavirus , corona virus , corona

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question