مدیریت مشاوره آنلاین پرسش و پاسخ

ارسال سوال جدید بخش مشاوره

پیگیری مشاوره آنلاین

ابتدا پرسش های متداول ذیل را مشاهده نمایید درصورت پیدا نکردن پاسخ، سوالات خود در رابطه با بیماری و مشکلات مربوطه را در بخش ذیل بپرسید دکتر شریف نجفی در اسرع وقت پاسخ سوالات شما را در پنل کاربری مشاوره آنلاین می دهد درصورت به نتیجه رسیدن مشاوره و عدم ارسال سوال در ادامه مشاوره توسط شما، مشاوره به صورت خودکار بسته می شود. شما در هر زمان این امکان را دارید که با ارسال پاسخ به پاسخ دکتر نجفی، مشاوره را ادامه دهید و سوالاتتان را بپرسید.

 • هزینه مشاوره آنلاین

  مشاوره آنلاین وب سایت دکتر نجفی رایگان است و هزینه ای بابت این خدمات دریافت نمی شود

 • هزینه ویزیت آنلاین کلینیک دکتر نجفی

  ویزیت آنلاین دکتر نجفی با دریافت هزینه کمتر نسبت به ویزیت حضوری انجام می شود و بیماران سراسر کشور می توانند از این خدمت استفاده نمایند.

 • نحوه ویزیت آنلاین یا اینترنتی

  بیماران محترم سراسر کشور می توانند ابتدا از قسمت مشاوره آنلاین رایگان، با دکتر نجفی در ارتباط باشند در ادامه مشاوره آنلاین رایگان، درصورت امکان ویزیت آنلاین توسط دکتر نجفی و درصورت تمایل بیمار، امکان ویزیت آنلاین یا اینترنتی بیمار در این بخش وجود دارد که پس از پرداخت هزینه ویزیت آنلاین امکان ارسال مدارک ازقبیل رادیولوژی و سونوگرافی و ام آر آی و ... و ویزیت وجود دارد.
  درصورت نیاز امکان ویزیت توسط واتساپ و پیام رسان های اجتماعی دیگر وجود دارد.

 • مقالات مشاوره درمان بیماری ها را چطور پیدا کنم

  از منوی اصلی وب سایت می توانید به مقالات مختلف وب سایت دسترسی داشته باشید پایین این قسمت لینک مهمترین دسته مقالات را قرار داده ایم تا به مقالات دسترسی داشته باشید.

سوالات مرتبط با دریافت و رزرو نوبت، کنسل کردن نوبت و سایر موارد مرتبط با منشی را در این بخش بپرسید
microphone
00 : 00 : 00
stop
حداکثر اندازه: 50 مگابایت
فرمت‌های مجاز: jpg, jpeg, png, zip, rar, mp4, mp3, avi
question