پیشنهادات انجمن طب فیزیکی فارس برای کمک به جامعه پزشکی کشور

پیشنهادات انجمن طب فیزیکی فارس برای کمک به جامعه پزشکی کشور

پیشنهادات انجمن طب فیزیکی فارس برای کمک به جامعه پزشکی کشور به سازمان نظام پزشکی ایران

پیشنهادات انجمن طب فیزیکی فارس برای کمک به جامعه پزشکی کشور در نامه ای در شرایط همه گیری بیماری کرونا به سازمان نظام پزشکی ایران ارائه شد.

 

پیشنهادات انجمن طب فیزیکی فارس برای کمک به جامعه پزشکی کشور

ساعد رحیمی نژاد، رییس انجمن طب فیزیکی و توانبخشی استان فارس در نامه ای خطاب به سازمان نظام پزشکی ایران پیشنهاد هایی را به منظور حمایت بیشتر از جامعه پزشکی بویژه در این شرایط همه گیری ویروس کرونا ارائه کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، ساعد رحیمی نژاد گفت: در نامه ای خطاب به سازمان نظام پزشکی ایران چند مورد پیشنهاد را به منظور حمایت همه جانبه از اقشار مختلف فعال در بخش سلامت و درمان کشور ارائه کرده ایم که امیدواریم با اجرایی شدن آنها، زمینه پوشش های حمایتی از جامعه پزشکی نیز بیش از پیش فراهم شود.

وی افزود: شرایط کنونی زمان مناسبی است که مسائل و مشکلات اقتصادی پزشکان وکادر درمان بخش های دولتی و خصوصی به نحو شایسته به دولت منعکس شود تا بیشتر در جریان مسائل قرار بگیرند.

رحیمی نژاد پیگیری برای قرار دادن مشاغل درمانی در فهرست مشاغل خسارت دیده از کرونا را از دیگر پیشنهاد ها مطرح کرد و گفت: تعویق وام ها، کسر مالیات، دادن وام های کم بهره، پرداخت معوقات بیمه ها برای پزشکان و کادر درمانی می تواند از دیگر اقدامات کمک کننده باشد.

به گفته او، بهره گیری بیشتر از توان و ظرفیت رسانه های رسمی و فضای مجازی به منظور طرح مشکلات جامعه پزشکی کشور و خسارات کرونا به فعالان بخش سلامت و درمان نیز می تواند در آشنایی بیشتر مسئولان و آحاد جامعه به شرایط جامعه پزشکی موثر باشد.

منبع: فارس

 

 

 

 

پیشنهادات انجمن طب فیزیکی فارس برای کمک به جامعه پزشکی کشور

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ، دکتر شریف نجفی

در سایت دکتر شریف نجفی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و دانشیار دانشگاه ، عضو انجمن جهانی طب فیزیکی و توانبخشی، مقالات مفید در رابطه با طب فیزیکی را مشاهده نمایید. همچنین درصورت نیاز به ویزیت با دکتر شریف نجفی می توانید از طریق بخش تماس با ما وب سایت دکتر شریف نجفی، ارتباط برقرار نمایید و آدرس کلینیک تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی را مشاهده نمایید.

 

 

 

آدرس مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی

فلکه دوم صادقیه- بلوار فردوس- نرسیده به خیابان سلیمی جهرمی پلاک ۱۲۱ – واحد ۲

تلفن مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی

۴۴۰۱۶۱۴۲-۴۴۰۵۸۷۶۳

موبایل دکتر شریف نجفی کلینیک تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی

۰۹۹۰۱۱۶۰۳۵۴

وب سایت دکتر شریف نجفی

www.dr-najafi.com

مطب کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر شریف نجفی در شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام دکتر شریف نجفی

صفحه اینستاگرام دکتر شریف نجفی

 

کلمات کلیدی:

پیشنهادات انجمن طب فیزیکی فارس برای کمک به جامعه پزشکی کشور , کرونا , ویروس کرونا , طب فیزیکی و توانبخشی , coronavirus , corona virus , corona

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question